Mus rasite




   MSK “Aukštaitijos šilas”
    Inturkės g. 55, Molėtai;
  +370 383 52308
   as@forest.lt

Nuotrauka Vardas, pavardė Pareigos Kontaktinis telefonas El. paštas
saulius Saulius Tirevičius Direktorius +370 698 38612  saulius@giria.lt
20161014_094035 Vilma Židonienė Administracijos vadovė 8 383 52308
+370 612 10547
info@giria.lt
  Gintautas Versekėnas Komercijos direktorius +370 698 43687 gintas@giria.lt
image-0-02-05-d4bea357d76fa93dbdfd04b814c9b8765854b2df1606e47784cde54eabefb9a0-v Virginijus Kimbartas Transporto padalinio vadovas +370 615 23000 virginijus@giria.lt
20161014_093321 Renata Krupskienė Vyr. buhalterė +370 615 93949 renata@giria.lt
Vilma Razgūnienė Buhalterė +370 620 68318 vilmar@giria.lt
ricardo-nuotrauka-dsc01666 Ričardas Zaburas Miškotvarkos projektų specialistas +370 610 46159 ricardas@giria.lt
image-0-02-05-55cd5d5813e41c47e2d715f0d5e8df3384134b1f3414bde780e29f09d887ad32-v Arvydas Razgūnas Želdinimo projektų specialistas, prekybos mediena ir mišku vadybininkas +370 618 81449 arvydas@giria.lt
 20161018_092242 Egidijus Adomaitis Prekybos mediena ir mišku vadybininkas +370 680 23294 egidijus@giria.lt