„AUKŠTAITIJOS ŠILAS“ EKSPLOATUOS PATĮ MODERNIAUSIĄ MIŠKOVEŽĮ

Miško savininkų kooperatyvo (MSK) „Aukštaitijos šilas“ darbuotojai Molėtų autobusų parko teritorijoje buvo susirinkę į šiuo kartu netradicinę šventę, kuri vyksta kas keleri metai. Kooperatyvo darbuotojai bei svečias – Lietuvos miško savininkų asociacijos (LMSA) valdybos pirmininkas Algis Gaižutis, pasidžiaugė ką tik įsigytu „Aukštaitijos šilo“ miškovežiu „Volvo“. Kooperatyvo direktorius Saulius Tirevičius sambūrį prie išrikiuotų trijų kooperatyvo miškovežių pradėjo primindamas, jog tokio pobūdžio šventė nebūna dažna, nes ne kasmet perkama nauja technika.

-Tai jau ketvirtas „Aukštaitijos šilo“  miškovežis, kurį šį kartą įsigijome savo lėšomis. Tai saugi ir pati moderniausia technika, kurią vairuoti patikėsime Arvidui Lukošiūnui, – kalbėjo S. Tirevičius, vieną iš sėkmės pasagų įteikęs naujojo miškovežio vairuotojui. Pasikeitė ir kitų „Volvo“ miškovežių, kurių vienas 10 – ies, o antrasis 4 – ių metų senumo vairuotojai, tad pasaga, linkint sėkmingai važinėti, įteikta ir Kastyčiui Turkai. Saulius Tirevičius įvertino vairuotojų patirtį ir atsakingumą, nes eismo įvykiai susiję „Aukštaitijos šilo“ technika neregistruoti.

LMSA pirmininkas A. Gaižutis „Aukštaitijos šilo“ technikos parko atsinaujinimą vertino itin teigiamai, bei sakė, kad modernus  ir pats naujausias miškovežis įsigytas iš kooperatyvo lėšų, kai tuo tarpu anksčiau miško technikos įsigijimą remdavo ES struktūriniai fondai. Algis Gaižutis, ant naujojo miškovežio nuotraukos paprašęs pasirašyti Arvidą Lukošiūną, nuotrauką įteikė „Auštaitijos šilo“ administratorei Vilmai Židonienei, kad administracijos patalpose atsispindėtų kooperatyvo pažanga.

Kooperatyvo transporto padalinio vadovas Virginijus Kimbartas, kalbėjęs apie patį naujausią miškovežio „Volvo“ modelį, atkeliavusį į Molėtus, sakė, kad iš viso juo bus galima gabenti 48 tonas medienos, be to, miškovežyje sumontuotas mažiausiai aplinką teršiantis variklis „Euro 6“. Šios technikos pravažumas maksimalus, o įdiegtos naujovės suteikia dar daugiau saugumo. Pasak Transporto padalinio vadovo, šiame miškovežyje jau yra įdiegta elektorinio stabdymo sistema, juosto linijos palaikymas ir kiti privalumai. „Tai pirmiausiai saugi technika, išsiskirianti ir važiuoklės patvarumu,“ – kalbėjo V Kimbartas. Naujas miškovežis „Aukštaitijos šilui“ atsiėjo apie 200 tūkst. eurų.

„Vilnies“ informacija

2016 m. rugpjūčio mėn. 26 d. Nr. 65 (7939)

DSC_0049 DSC_0038DSC_0059

Tagged .