Prestižinių verslo apdovanojimų „Gazelė 2015“ nominacija – MSK „Aukštaitijos šilui“

Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ 2016 01 29 vyko „Verslo žinių“ organizuojami sparčiausiai augančių smulkių ir vidutinių įmonų apdovanojimai „Gazelė 2015“. Džiugiu, kad neliko nepastebėtas asociacijos narys MSK „Aukštaitijos šilas„. Sveikiname nominantus! Apie tai plačiau rašo Molėtų krašto laikraštis „Vilnis“.

Nuotr.: Apdovanojimų ceremonijoje MSK „Aukštaitijos šilas“ direktorius Saulius Tirevičius dalyvavo su žmona Lina

Sparčiausiai augusioms įmonėms praėjusią savaitę įteikti „Gazelės“ apdovanojimai. Į šį titulą pretendavo per 4 tūkstančius smulkaus ir vidutinio verslo bendrovių. Naujovės, inovacijos, pažanga, tai – keletas svarbiausių kriterijų, kurie minimi renkant sparčiausiai augančias įmones „Gazelės“ apdovanojimams.  Pasitelkus Valstybinės mokesčių inspekcijos duomenis, yra stebima, kiek per metus paauga smulkių ir vidutinių įmonių apyvarta bei pelnas.„Verslo žinios“, organizuojančios šį konkursą, stebėjo ketverių – 2011-2014 metų duomenis. Apyvartos augimas per ketverius metus turi būti ne mažesnis kaip 20 proc. Šiemet „Metų gazelės apdovanojimas“ atiteko didmeninei grūdų prekybos įmonei „Agrosfera“. Taip ant garbės pakylos buvo kviečiamos regionų įmonės…

Tarp nominantų pateko ir „Gazelės“ sertifikatas buvo įteiktas ir miško savininkų kooperatyvo „Aukštaitijos šilas“ direktoriui Sauliui Tirevičiui, kuris į prestižinių verslo apdovanojimų ceremoniją Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyko kartu su žmona Lina. Pasak prieš 18 metų įkurto vieno pirmųjų Lietuvoje miško savininkų kooperatyvo „Aukštaitijos šilas“ direktoriaus Sauliaus Tirevičiaus, patekimas į nominantų sąrašą buvo naujiena ir staigmena. Juolab, kalbėjo direktorius, kad vertinimo kriterijai buvo solidūs ir aukšti. Nominuotos įmonės, kurių veiklos kreditingumo rezultatai per ketverius metus buvo pažangūs, nes remtasi Mokesčių inspekcijos, Creditinfo duomenimis, stebėtas pajamų augimas ir t.t.

„Trejus metus „Aukštaitijos šilui“ yra skiriamas Creditinfo sertifikatas, liudijantis, kad patenkame tarp tų Lietuvos įmonių, kurių kreditingumas aukštas,“- paminėjo vieną iš kooperatyvo veiklos įvertinimų Saulius Tirevičius, pridūręs, kad, ko gero, ir tai turėjo įtakos dėl patekimo tarp  nominantų.

„Gazelė 2015“ sertifikatu pažymėta, kad „Aukštaitijos šilas“ yra pripažintas viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių Lietuvos bendrovių.

-Pirmą kartą teko dalyvauti tokio pobūdžio iškilmėse, į kurias susirinkusius sveikino LR prezidentė Dalia Grybauskaitė, dalyvavo kiti garbūs svečiai, politikai. Įdomiai su verslininko gyslele apie verslo dabartį kalbėjo ir į perspektyvas pažvelgė dienraščio „Verslo žinios“ vyr. redaktorius R. Barysas,- įspūdžiais dalinosi MSK „Aukštaitijos šilas“ direktorius bei paminėjo, kad ypatingai nustebino „Thermo Fisher Scientific“ bendrovės vieno iš vadovų požiūrio į verslą pristatymas bei pasiekti stulbinantys rezultatai…

„Gazelės“ verslo nominacija – reikšmingas įvykis „Aukštaitijos šilui“,- džiaugėsi ilgametis kooperatyvo vadovas, – nes tai patvirtinimas, kad kooperatyvas dirba stabiliai ir patikimai. Šiuo metu „Aukštaitijos šile“ dirba dešimt darbuotojų, apyvarta per ketvertus metus padidėjo nuo 1mln. 70 tūkst. eurų iki 1 mln. 390 tūkst. eurų…

Per 18 metų kooperatyvo veikla išsiplėtė. Pasak Sauliaus Tirevičiaus, kooperatyvo teikiamų paslaugų spektras platus –   miško su žeme, stataus miško išsikirtimui, medienos pirkimas,  konsultavimas visais ūkininkavimo miškuose klausimais,  rinkos vertės perkant ir parduodant mišką nustatymas, miškotvarkos projektų rengimas,  biržių ruošimas  kirtimui, miško kirtimo darbų organizavimas ir atlikimas,  su šiais darbais susijusios dokumetacijos tvarkymas,   miško želdinimo projektų rengimas,  miško sodinimas ir želdinių priežiūros ir apsaugos darbai,  transportavimo paslaugos  ir t.t.

„Vilnies“ informacija

 

Tagged , , .